Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

FOP Nieruchomości

570 025...

570 025 225

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość

Ogłoszenia FOP Nieruchomości

Filtruj

Rynek pierwotny

759 900 zł81 m² 9 381,48 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego bliźniaka o pow. ok. 81m2 usytuowanego na działce o pow. ok. 500m2. Istnieje...

Szczegóły ogłoszenia

1 679 990 zł128 m² 13 124,92 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 128m2 znajdującego się na działce o pow. ok....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 990 zł84 m² 10 107,02 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 84m2 usytuowany na działce o pow. ok. 360m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 980 zł84 m² 9 511,67 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 84m2 usytuowany na działce o pow. ok. 250m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego....

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł166 m² 9 035,54 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 166m2 usytuowany na działce o pow. ok. 250m2 zlokalizowany w cichym, spokojnym miejscu przy lesie....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 990 zł140 m² 6 428,50 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom - pól bliźniaka o pow. ok. 140m2 na działce o pow. ok. 750m2 znajdujący się wśród natury, w okolicy Żabiej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 980 zł151 m² 6 556,16 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą domu - pół bliźniaka o pow. ok. 151m2 z działkami od ok. 450m2 do 710m2 na peryferiach...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 800 zł104 m² 7 681 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na piętrze w wyjątkowej inwestycji. Lokal o pow. ok. 104m2 z tarasem ok. 80m2....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł107 m² 7 475,70 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 85m2 usytuowany na działce o pow. ok. 300m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 980 zł205 m² 5 365,76 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu łączonego garażami o pow. ok. 170m2 znajdującego się na działce o pow. ok. 750m2....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł89,50 m² 7 820,11 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem- pół bliźniaka zlokalizowanym w urokliwym miejscu, wśród zieleni oraz zabudowy jednorodzinnej o pow....

Szczegóły ogłoszenia

2 299 900 zł248 m² 9 273,79 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu o pow. ok. 248m2 znajdującego się na działce o pow. ok. 1500m2 zlokalizowanego pod Grodziskiem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 980 zł84 m² 9 511,67 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 990 zł166,50 m² 6 906,85 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja! Przedstawiam do sprzedaży dom - pół bliźniaka złączonego garażem o pow. ok. 166,5m2 usytuowany na działce o pow. ok. 750m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 990 zł151 m² 6 556,23 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 990 zł86 m² 10 348,72 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 86m2 usytuowany na działce o pow. ok. 1000m2. Przemyślany projekt z funkcjonalnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 800 zł104 m² 7 681 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 498 990 zł210 m² 7 138,05 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Szukasz klimatycznego domu z duszą? Oto właśnie on! Przedstawiamy dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2 znajdujący się na działce...

Szczegóły ogłoszenia

1 679 980 zł128 m² 13 124,84 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 990 zł72 m² 9 166,53 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na parterze w wyjątkowej inwestycji. Lokal o pow. ok. 72m2 z ogródkiem ok. 150m2....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 900 zł130 m² 9 538 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom - pół bliźniaka o pow. ok. 130m2 znajdujący się na działce o pow. ok. 750m2. Rejon północnego Milanówka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 980 zł84 m² 9 511,67 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 990 zł81 m² 9 382,59 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 990 zł86 m² 10 348,72 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 990 zł130 m² 6 615,31 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom - pól bliźniaka o pow. ok. 130m2 na działce o pow. ok. 500m2 w świetnej lokalizacji Jaktorowa. II etap...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 980 zł130 m² 6 615,23 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 980 zł166,50 m² 6 906,79 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 900 zł130 m² 9 538 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł89,50 m² 7 820,11 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł89,50 m² 7 820,11 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 990 zł140 m² 6 428,50 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 990 zł143 m² 6 636,29 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł107 m² 7 934,58 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży segment o pow. ok. 107m2 usytuowany na działce o pow. ok. 200m2 w spokojnej okolicy, nieopodal Stawów Walczewskiego....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 990 zł130 m² 6 615,31 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 500 zł190 m² 6 750 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Przedstawiam do sprzedaży pół bliźniaka połączonego tylko garażem o pow. ok. 190m2 na działce o pow. ok. 511m2. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 990 zł136 m² 6 838,16 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny segment środkowy o pow. ok. 136m2 usytuowany na działce o pow. ok. 250m2 w Grodzisku Mazowieckim....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 990 zł136 m² 8 088,16 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny segment skrajny o pow. ok. 136m2 usytuowany na działce o pow. ok. 410m2 w Grodzisku Mazowieckim. Między...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 990 zł134,50 m² 6 691,38 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 990 zł84 m² 10 107,02 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 990 zł136 m² 8 088,16 zł/m²

Aleksandra

Aleksandra

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij